Київська лікарня №8, яку МОЗ зобов’язало приймати підозрюваних та інфікованих коронавірусом, відмовилася приймати пацієнтів.

Про це повідомила журналіст Тетяна Даниленко.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, МОЗ, епідемія, коронавірусом

Надзвичайний стан. Що це означає і які можуть бути обмеження

За її словами, причиною відмови є відсутність засобів захисту в медиків. Даниленко зазначила, що працівникам лікарні виділили три захисних костюми на одну зміну, при цьому їх якість сумнівна. У зв’язку з цим медики змушені купувати захисні костюми за власні кошти. Крім того, захисні окуляри виділили одні на весь персонал.

“При цьому наплив пацієнтів з важкими пневмоніями. Експрес-тести коронавірус не підтверджують. А ПЛР тести не роблять. За весь час було дозволено зробити лише для одного пацієнта – першого і єдиного, у кого був позитивний експрес-тест. Колектив лікарні обурений, що їх, живих людей, перетворюють на витратний матеріал”, – пише журналіст.

У свою чергу керівництво лікарні радить співробітникам самостійно приймати рішення – йти на карантин або продовжувати працювати в неналежних умовах.