Мер Києва Віталій Кличко відкрив у столиці сквер імені російського опозиційного політика Бориса Нємцова, убитого в Москві в 2015 році.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Київ, сквер, Бориса НємцоваВідкриття скверу відбулося в п’ятницю, 15 березня, на церемонії була присутня дочка політика Жанна Нємцова.

За словами Жанни Нємцової, ідея меморіальної дошки та місця її розташування в сквері належить фонду російського політика, а макет пам’ятної дошки розробили російські архітектори.

«Сьогодні ми в українській столиці відкриваємо сквер імені великого друга України, відомого російського політика-опозиціонера Нємцова. Нємцов часто бував в Україні і любив Україну», — повідомив Кличко в Facebook.

Зелена зона розташована поруч з посольством РФ в Україні — на розі вулиці Сурікова та Повітрофлотського проспекту, макет пам’ятної дошки розробили російські архітектори.

15 листопада Київрада присвоїла скверу біля посольства РФ ім’я Бориса Нємцова.

Читайте також: ”Якщо не провчити, будуть знущатися”: Тернопільський 88-річний пенсіонер покарав знахабнілого маршрутника