Сьогодні, 15 квітня, помер 20-річний доброволець-парамедик “госпітальєр” Микола Волков з позивним “Смурфик”. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила ветеран-доброволець комбат і автор проекту “Госпітальєри” Яна Зінкевич.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Донбас, війна, Микола ВолковЧитайте також : П’ять історій про п’ять років війни

 

Микола Волков – молодий 20-річний юнак з Маріуполя, який у червні 2018 року пройшов навчальний центр “Госпітальєрів”, і з 1 липня поїхав на свою першу ротацію в складі батальйону.

Доброволець отримав важке вогнепальне поранення в голову з пошкодженням значної частини мозку та кісток черепа та був доставлений в лікарню Мечникова в Дніпрі. Парамедик помер, не виходячи з коми.

Микола Волков перебував у стані коми, у нього кілька разів зупинялося серце, шансів вижити у хлопця практично не було.

“На жаль, наш хоробрий Смурфик тільки що помер… Він відчайдушно боровся за життя останні дні. За нього переживали і молилися тисячі людей. Спасибі всім за вашу небайдужість та підтримку Смурфика”, – написала волонтер.

Читайте також: 5 років тому в Україні почалася війна

Прощання з Миколою Волковим відбудеться у поминальному будинку в Маріуполі в середу 17 квітня о 13:00. Герой буде похований на Алеї Слави.

Раніше кандидат у президенти Володимир Зеленський записав відеозвернення до українських військовослужбовцям на фронті.