Центральна виборча комісія оприлюднила інформацію про намір укласти договір з держпідприємством Поліграфічний комбінат Україна з виготовлення цінних паперів на виготовлення виборчих бюлетенів для голосування за кандидатів на посаду президента загальною вартістю 166,36 млн грн.

Про це свідчать дані ProZorro.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, ЦВК, вибори, виборчих бюлетенівЧитайте також: Партія Тимошенко отримала мільйони від фейкових донорів /// Наші гроші

Центральна виборча комісія обрала «Поліграфічний комбінат «Україна» шляхом переговорної процедури, посилаючись на закон «Про вибори Президента України», яким передбачається, що виборчі бюлетені є документами суворої звітності, які містять ступені захисту.

Зазначається, що «Поліграфічний комбінат «Україна» — єдине підприємство, що володіє матеріально-технічною базою та виробничими потужностями, необхідними для виготовлення виборчих бюлетенів, і може виготовити виборчі бюлетені у необхідній кількості та в строки, встановлені законом.

Відповідно до вимог закону України «Про вибори Президента України», ЦВК повинна забезпечити виготовлення виборчих бюлетенів протягом 16 календарних днів.

У системі ProZorro йдеться, що ЦВК має намір замовити послуги з виготовлення та пакування 60 млн 359 тисяч 600 виборчих бюлетенів.

Нагадаємо:

  • Раніше у Державному реєстрі виборців заявили, що кількість людей, які будуть внесені у списки виборців на виборах президента 31 березня 2019 року, не дуже відрізнятиметься від кількості виборців у списках позачергових виборів президента навесні 2014 року.
  • Президентські вибори відбудуться 31 березня.

Читайте також: «Батьківщина» заявила, що ніколи не підкуповувала виборців