Заступник Міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков вважає, що Сполучені Штати здійснюють провокацію, коли направляють в Чорне море свої військові кораблі.

Про це повідомляє російське агентство ТАСС.

Заступник глави МЗС Росії звинуватив США в тому, що вони нібито здійснюють провокацію, направляючи свої військові кораблі в Чорне море

Рябков заявив, що посилаючи військові кораблі в Чорне море, США “намагаються грати У Росії на нервах”. На його думку, в Чорному морі “абсолютно нічого робити” американським військовим корабля.

Своїми діями США здійснюють провокацію проти Росії.

Британські журналісти відвідали табір російської армії під Воронежем

Також заступник міністра підкреслив, що таким чином США нібито “грають на нервах”, перевіряючи Росію на міцність, однак при цьому у них нічого не вийде.

Російський політик вважає, що різні маневри військових кораблів США за тисячі кілометрів від їх баз-це інструмент геополітики.

“США, мабуть, відчуваючи себе всередині владикою морів, в цьому плані успадковуючи Великобританії з іншої епохи, повинні все-таки розуміти, що ризики тих чи інших інцидентів дуже високі”, – сказав він.

При цьому російські окупанти закликали США “триматися подалі” від тимчасово окупованого Криму “для їх же блага”.

Росія братиме Херсонщину і Кримський канал. Решта то для відволікання, — генерал Бен Ходжес

Раніше стало відомо, що США розглядають можливість відправки в Чорне море військових кораблів на знак підтримки України.

Представник Пентагону уточнив, що американський військово-морський флот присутній в Чорному морі. Розміщення додаткових кораблів, за його словами, буде для Росії особливим сигналом, який покаже, що США уважно стежать за тим, що відбувається на сході України.

Міністр оборони США Ллойд Остін 10 квітня почав серію зарубіжних зустрічей з союзниками США на тлі зростання напруженості через агресію Росії проти України, яку Вашингтон називає «дестабілізуючим поведінкою» Москви.

Раніше Сполучені Штати висловили стурбованість щодо дій Росії в окупованому нею Криму і на сході України.

  • Наступного тижня два бойових кораблі США через Босфор увійдуть в Чорне море, щоб своєю присутністю підтримати Україну.
  • Українська розвідка розповіла, як скоро Росія може закінчити перекидання своїх військ до українських кордонів.
  • Міністр закордонних справ Росії назвав причину стягування військ до кордону з Україною.