Прихильників Петра Порошенка і Володимира Зеленського почали стравлювати між собою. Українці отримують по смс і в соціальних мережах погрози від невідомих. Волонтер Віталій Дейнега на своїй сторінці в facebook запитав, чи отримували його знайомі такі загрози і отримав позитивні відповіді.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, прихильники кандидатів, зтравлюватиЧитайте також: Прогноз от Адама Смита. Только логика и политэкономика, никакой пропаганды

“Є інформація, що почали приходити погрози, причому прибічникам обох кандидатів. Є відчуття, що нас зтравлюють ще й з зовні. Це правда? Вам щось приходило? Від кого?”, – написав Дейнега.

В коментарях українці почали наводити приклади загроз.

Так Геннадій Агарков пише, що йому в особисті повідомлення прийшло повідомлення від “бота” з таким текстом: “подивимося як ти посмієшся коли ми до тебе приїдемо додому”.

Ігор Чичкань повідомив, що йому надходять погрози кожен день. “Але загрози досить завуальовані. Завжди з акаунтів, на які неможливо відповісти письмово щось у відповідь.

Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба пише, що “було б дивно, якби ззовні втратили таку чудову можливість зіштовхнути”.

Солошенко Ірина пише, що отримує загрози за Майдан і за війну. Їй теж пишуть “боти”.

Співробітник “Укрзалізниці” Олександр Рудоманов повідомив, що його колеги з двох таборів отримують погрози.

Загалом користувачі facebook зазначають, що загрози приходять як прихильникам Порошенко і Зеленського.

12 квітня сайт Тернополя розповідав історію дружини загиблого героя України Юрія Горайского. Її зацькували через відео в підтримку президента. Волонтери кажуть, що цькування влаштувала третя сторона.

Втім у твіттері добу тому помітили, що росіянам треба, щоб українці один одного ненавиділи.