Президент США Дональд Трамп заявив про готовніть долучитись до перегорів у «нормандському форматі» щодо миру в Україні.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Трамп, долучитись до перегорів, норандський форматЧитайте також: Лавров відповів на пораду глави Пентагону для РФ бути «нормальною країною»

Президент США Дональд Трамп заявив, що міг би долучитись до переговорів щодо миру в Україні, якщо це буде необхідно учасникам переговорів.

Про це президент США Дональд Трамп заявив у Вашингтоні у вівторок, відповідаючи на питання журналіста Української служби «Голосу Америки» про те, чи мали б США долучитись до переговорів щодо миру в Україні, приєднатись до Німеччини, Франції, України та Росії на переговорах у Нормандському форматі.

«Я вважаю, що той факт, що вчора відбувся обмін полоненими між Росією та Україною є дуже великим кроком, і дуже позитивним кроком. Якби їм було потрібно, щоб я долучився, я би долучився, але справді вчора відбулася дуже і дуже позитивна подія», — заявив Дональд Трамп.

У суботу президент США привітав обмін полоненими між Росією та Україною у Twitter.

 

Що було раніше:

  • Президент Володимир Зеленський заявив раднику Трампа, що хоче бачити США в «нормандському форматі».

Передісторія:

  • Берлін і Париж виступають за якнайшвидше проведення саміту лідерів держав «нормандської четвірки», який, можливо,  відбудеться вже у вересні.
  • Нормандський формат — це зустрічі у чотиристоронньому форматі президентів України, Франції, Росії, а також канцлера Німеччини щодо вирішення збройного конфлікту на сході України.
  • США не беруть участі в переговорах у нормандському форматі.