Адміністрація президента США Дональда Трампа пропонує відмовляти у видачі «зелених карток» тим, хто отримує певні пільги. Також американські управлінці хочуть посилити вимоги для іммігрантів.

Про це повідомляє Politico з посиланням на документ Департаменту внутрішньої безпеки.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, США, посилити вимоги, візи, мігранти, видачі "зелених карток"Тепер ті, хто хоче отримати американську візу або посвідки на проживання, можуть очікувати відмови, якщо користуються державною допомогою. Окрім того, іммігранти не отримуватимуть документів якщо, на думку уряду США, можуть отримати пільги в майбутньому.

До державної допомоги належать талони на харчування, субсидії на ліки за програмою медичних послуг Medicaid і Medicare Part D, а також тимчасова допомога бідним родинам.

Видання наголошує, що таке рішення адміністрації Трампа може змусити мільйони малозабезпечених родин обирати між державною допомогою та постійним проживанням у США. Зі свого боку, це може призвести до того, що діти залишаться без продуктів харчування та доступу до медицини.

Пропозиція обмежити видачу «зелених карток» стосується навіть тих, хто вже легально перебуває в США.

До слова, державний департамент США хоче отримувати інформацію про імена користувачів у соціальних мережах від усіх прохачів американської візи.

Що таке Green Card?

Так звана ідентифікаційна картка – посвідчення особи, яка підтверджує наявність дозволу на проживання в США. Грін-карти отримують люди, що не є громадянами Штатів, але постійно проживають на території країни. Така картка надає право працевлаштування. Колір карти змінили на зелений, аби виправдати назву. Зелена картка видається після достатньо довгого і коштовного процесу збору документів та подачі необхідних заяв.