Команди кандидата у президенти Юлії Тимошенко і «опоблоківця», колишнього «регіонала» Вадима Новинського співпрацюють.

Про це повідомляють журналісти програми «Схеми».

 

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, команда, Юлії ТимошенкоОлексій Кучеренко, який є довіреною особою Тимошенко, веде кампанію за зниження тарифів спільно з заступником голови «Партії миру» Новинського Максимом Гольдарбомповідомляють журналісти.

Кучеренко й Гольдарб є співзасновниками ГО «Тарифна мобілізація», яка веде публічну кампанію за зниження тарифів.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policЧитайте також: Раніше в сюжеті програми «Наші гроші» журналісти розповіли про те, що партія Тимошенко отримала десятки мільйонів гривень від фейковий «донорів».

Гольдарб працював в органах прокуратури Донеччини, за часів президентства Віктора Януковича перевівся до Києва. Коли міністром оборони був Павло Лебедєв, став аудитором у Міністерстві оборони.

У сюжеті Слідство.Інфо «Східна війна» йшлося, що Спілка офіцерів заявляла: Гольдарб може бути причетний до закупівлі палива для потреб армії за завищеними цінами. А військова прокуратура порушувала кримінальну справу щодо недбалого ставлення до військової служби.

На запитання, кого б Новинський підтримав у другому турі виборів президента, якби туди вийшли Тимошенко й Петро Порошенко, екс-«регіонал» відповів: «Точно не Порошенка».

Раніше журналісти «Наші гроші з Денисом Бігусом» повідомили, що партія «Батьківщина» Юлії Тимошенко отримує мільйони гривень від фейкових донорів. Зокрема одна з касирок магазину перерахувала партії 1,5 млн грн.

Читайте також: Тимошенко розповіла, чому її фінансують механіки і касири