Лідер парламентської фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко радить новій команді, яка може прийти до влади у результаті виборів президента України, провести аудит майна і коштів, виведених із державної власності за минулі роки, для виявлення незаконно відчужених активів.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, Тимошенко, співпраця, нова командаЧитайте також: В Україні найнижчі зарплати в Європі — Рада

«Я вірю в те, що якщо президент зміниться, а це видається таким, то ніхто не залишиться без відповідальності…І тому я раджу новому президенту розібратися з кожною молекулою і атомом, які в України забрали за п’ять років», — сказала Тимошенко на Київському безпековому форумі в четвер.

Вона наголосила, що «із задоволенням допоможе» в проведенні такого аудиту, «тому що знає» ці місця, ці клондайки, як ніхто».

«Якщо тільки цю владу буде передана мирно. А за договірняком ніхто ні за що не відповідатиме, і ніхто нічого не відкриє суспільству, і не притягнуть до кримінальної відповідальності — це означатиме початок кінця вже нової влади», — висловила думку Тимошенко.

Політик наголосила, що не підтримує жодного з кандидатів на посаду президенти України, які пройшли до другого туру виборів.

«На жаль, ніхто з кандидатів, які вийшли до другого туру, не зможуть протистояти тим викликам, проблемам, які зараз є перед Україною…Наша команда не підтримує жодного кандидата, люди сьогодні мають визначиться так, як їм підказує серце», — сказала вона журналістам у кулуарах форуму.

Розповідаючи про перспективи об’єднання, Тимошенко пояснила: «Про які об’єднаннях може йтися? Ми не об’єднуємося з особами — новими чи старими, з прізвищами. Наша робота навколо того, щоб був реалізований новий курс України, а це означає повну перебудову нашого життя на користь кожного, хто живе на нашій рідній землі. Навколо цього ми готові вести дискусії».

Читайте також: Гройсман розповів, що буде з Україною в разі перемоги Зеленського

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко не з’являється у сесійній залі парламенту після поразки у першому турі виборів президента.

Про це повідомляє Громадський рух «Чесно».

Відзначається, що картка Тимошенко вставлена у слоті на робочому місці, але самої депутатки у парламенті не помічали.

При цьому член фракції «Батьківщини» Сергій Власенко запевняє, що Тимошенко працює.

«Юлія Володимирівна працює. Парламентар може працювати не лише в сесійній залі Верховної Ради», — сказав він.

На уточнююче запитання, чому її тоді не було видно упродовж трьох днів пленарного тижня ні в момент реєстрації, ні під час засідань і розгляду «мовного закону», хоча картка її зареєстрована, Власенко зазначив, що «ви погано слідкували, вона є і працює».