Очільниця «Батьківщини» Юлія Тимошенко, яка на виборах президента у 2019 році зайняла третє місце записала звернення до кандидатів на пост глави держави Володимира Зеленського та Петра Порошенка після «телефонних дебатів» між ними напередодні.

Відповідний ролик Тимошенко опублікувала у Facebook.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, Тимошенко, Порошенко. Зеленський, звернення до кандидатівЧитайте також: Зеленський кинув слухавку під час розмови з Порошенком у прямому ефірі

«Я побачила руйнацію статусу посади президента. Я побачила приниження української держави. Я думаю, так само як і я, мільйони українців це бачити не хотіли», — описала Тимошенко свої враження після телефонної розмови Зеленського і Порошенка в ефірі «1+1».

«Хочу звернутися до Петра Олексійовича. У цей важкий для вас час раджу вам не ставати частиною чужого шоу. Тримати президентську планку. І як би важко не було, захистити статус посади президента.

А також я хочу звернутися до людини, яка, можливо, через декілька тижнів вже може стати президентом України. Хочу звернутися до Володимира Зеленського. Якщо ви мрієте обійняти цію посаду. Бережіть гідність і честь цієї посади. Не треба навколо неї влаштовувати бої. І не треба, борючись за право стати президентом, нищити честь і гордість президентського статусу.

І коли я дивилася на останні хвилини цього діалогу, коли Володимир Зеленський кинув трубку, практично майже в обличчя діючому президенту, я побачила який стрес це для президента… Треба просто бути людьми», — заявила Тимошенко.

Читайте також: Коли дали трубку, а говорити не хочеться. Соцмережі бурхливо обговорюють перепалку Зеленського і Порошенка в ефірі 1+1

Нагадаємо, ідея провести дебати на стадіоні НСК «Олімпійський» належить Зеленському. Після першого туру виборів кандидат опублікував відеоролик, в якому він викликав Порошенка провести дискусію на стадіоні. Порошенко прийняв цю пропозицію, після чого Зеленський почав відмовлятися від участі в дебатах взагалі і на стадіоні зокрема.