Підприємці побоювалися репресій з боку влади, а тому змушені були жертвувати ВО «Батьківщина» через своїх родичів. Таким чином кандидат у президенти Юлія Тимошенко пояснила наявність великого числа «фейкових спонсорів» партії.

Про це вона розповіла в ефірі ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1 + 1«.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, Тимошенко, жертвувати, Батьківщина

«Ті середні підприємці, які хочуть допомогти партії і перерахувати гроші, вони не можуть це зробити від себе, тому що миттєво відкриваються кримінальні справи, миттєво знищуються ці підприємці, забирається все, що у них є, і це терор, який сьогодні йде по всій країні. Тому вони знаходять своїх родичів, які не під ударом, і намагаються через них внести внески », — сказала вона.

Провівши внутріпартійне розслідування фактів, викладених у матеріалі журналістів про сумнівне фінансування «Батьківщини», функціонери прийшли до висновку про те, що ніяких порушень законодавства немає.

На думку Тимошенко, якби Національне агентство протидії корупції в даний час виявило б хоча б одне порушення, то вже був би поставлений питання про зняття політика з виборів.

Раніше в сюжеті програми «Наші гроші» журналісти розповіли про те, що партія Тимошенко отримала десятки мільйонів гривень від фейковий «донорів».