Юлія Тимошенко, лідер фракції “Батьківщина”, з трибуни Верховної Ради заявила, що парламент повинен допомагати новообраному президенту Володимиру Зеленському, інакше його чекає розпуск.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Розпуск Ради. Зеленський, Юлія ТимошенкоЧитайте також: Обіцяє допомогу: Тимошенко дала пораду Зеленському, як розслідувати злочини влади Порошенка

Вона заявила, що зараз Рада переживає дуже знакові дні, тому, що абсолютна більшість українців проголосувала за докорінні зміни в країні. Тимошенко закликала стати частиною цих змін.

Також вона додала, що інавгурація має відбутися чим швидше тим краще.

“Але питання про інше. Чи буде парламент гирями на змінах, які очікують люди, чи будуть ставити лобістські закони, як це прописано на цей тиждень? Або стане поряд з президентом, якого обрали, для того, щоб змінити уряд на базі нової коаліції і створити план змін, які негайно треба провести в країні”, – додала вона.

За її словами, якщо система не зміниться, то тоді не треба дивуватися, що більше 73% українців хочуть розпуску парламенту.

“Або цей парламент стане частиною змін, або він не має права на життя”, – заявила політик.

Читайте також: Такого суб’єкта, як Зеленський не існує. Існують різні люди в його оточенні