Лідер партії «Батьківщина», кандидат у президенти Юлія Тимошенко коментуючи майбутнє очільника Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова за її можливого президентства, заявила, що першочергове завдання президента «це не дєвочек мінять».

Про це політик сказала у коментарі програмі «Схеми».

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, Аваков, ТимошенкоЧитайте також: «Чому пообіцяла повернути тільки вклади СРСР? Давайте й СРСР повернемо»: Ірина Геращенко прокоментувала заяву Тимошенко

На питання, чи є шанси у Авакова залишитися на посаді за її президентства, Тимошенко відповіла, що «перетасовка кадрів» буде не першочерговим її завданням.

«Ви знаєте, я думаю президент, коли прийде, буде… У президента дуже мало депутатів у парламенті. Якщо ми переможемо, там буде 20 людей всього. І тому наше завдання не одразу перетасовувати кадри, а негайно ухвалити нову Конституцію», — заявила Тимошенко

«Тому я думаю, що перше, що треба робити, це не дєвочек мінять, а систему», — додала вона.

Нагадаємо:

  • Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звинуватив штаби кандидатів у президенти в розпалюванні ненависті в суспільстві. За словами міністра, «це не політика, і не виборча кампанія — це бл*дство».
  • У поліції наголосили учасникам виборчих перегонів, що працюють поза політикою.
  • Станом на 24 лютого правоохоронці зареєстрували 1871 звернення про порушення, що стосуються виборчої кампанії, порушено 89 кримінальних проваджень.
  • Штаби кандидатів у президенти лідери «Батьківщини» Юлії Тимошенко та чинного президента Петра Порошенко звинувачують одне одного в підкупі виборців.
  • Тимошенко вважає главу Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова найкращим борцем із фальсифікацією виборів.
  • Вибори президента пройдуть у неділю, 31 березня.