Тіло саудівського журналіста Джамаля Хашоггі, вбитого в консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі, було знищене в кислоті.

Про це повідомляє Hurriyet Daily News.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Саудівська Аравія, вбивство журналіста, Джамаля Хашоггі«Турецький чиновник повідомив Washington Post, що тіло вбитого журналіста Джамаля Хашоггі було знищене в кислоті на території консульства Саудівської Аравії або в сусідній резиденції генерального консула Саудівської Аравії», — повідомляє видання.

Наразі офіційних заяв щодо знаходження тіла вбитого журналіста немає.

Вбивство саудівського журналіста Джамаля Хашоггі не могло статися без вказівки згори.

Про це заявив прес-секретар правлячої в Туреччині Партії справедливості і розвитку Омер Челік, повідомляє Haberler.

«Це (вбивство Хашоггі – ред.) не той крок, який може бути зроблений без вказівки згори… Ми нікого не звинувачуємо заздалегідь, але також не дозволимо приховувати що-небудь», — заявив Челік.

За його словами, наразі поліція шукає тіло та спільників убивць саудівського журналіста.

«Ми прагнемо дізнатися, де знаходиться тіло (Хашоггі – ред.), і хочемо, щоб нашим уповноваженим органам була передана інформація про те, хто є місцевим спільником убивць», — сказав Челік.

Також було наголошено, що розслідування справи вбивства саудівського журналіста на контролі у президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана.

Саудівський журналіст Джамаль Хашоггі зник 2 жовтня після того, як зайшов у консульство Саудівської Аравії у Стамбулі.

Згодом слідчі встановили, що журналіста було вбито, а його тіло розчленоване й вивезене з дипвідомства. 23 жовтня ЗМІ з посиланням на заяву глави турецької партії «Ватан» Дога Перинчека повідомили, що фрагменти тіла Хашоггі знайшли у колодязі на території генконсульства Саудівської Аравії в Стамбулі.

У ЗМІ також потрапила інформація про те, що Хашоггі мав намір розкрити інформацію про використання Саудівською Аравією хімзброї в Ємені, а Велика Британія знала про заплановану змову проти журналіста за кілька тижнів до вбивства.

Учора Генеральна прокуратура Туреччини за результатами розслідування заявила, що саудівського журналіста задушили, щойно він зайшов у приміщення консульства Саудівської Аравії.