Кліп українського гурту ТІК під назвою “Циклони” підірвав соціальні мережі. Всього за три дні після прем’єри він зібрав майже 800 000 переглядів на відеохостингу YouTube.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, кліп, гурту ТІК, циклониСвою задумку гурт охарактеризував як “передвиборчий екшн”, зазначивши, що “Циклони” є “гротескною формою того, що відбувається в Україні перед виборами”. Про це йдеться у підписі до кліпу.

Так, в тексті пісні йдеться про весняні циклони, які “недолюстровані і перефарбовані” з “вилами, косами і на постаментах йдуть в президенти”.

У сюжеті відеороботи сільський мешканець Іван Петрович рятує виборчу дільницю від залиття фекаліями, через що вибори опинилися під загрозою.

“У вас як вибори, так ла*но і спливає”, – сказав головний герой кліпу Іван Петрович, роль якого зіграв відомий актор Віктор Андрієнко

Протягом кліпу він очищає ділянку від фекалій, згадуючи при цьому, що місцеві чиновники “і не з такого ла*на сухими і чистими виходили”.

На своїй сторінці в Facebook лідер гурту ТІК Віктор Бронюк пояснив, що новий кліп не є сатирою на нинішніх кандидатів, а ідея пісні значно глибше.

“Це відповідь на питання, чому українці зачаровуються кандидатами, голосують за них, а потім розчаровуються, а при владі залишаються ті ж морди, тільки в профіль”, – пояснив лідер групи.

Він звернув увагу, що своєю роботою хотів би закликати виборців до більш усвідомленого ставлення до виборів, щоб не приводити корупціонерів до влади.

“Потрібно змінювати ментальність виборця, а не тільки обличчя при владі. Ось про що потрібно думати”, – підкреслив Бронюк.

Весна-весна, як я на тебе чекав,
Щоб знову побачити, хто, де наклав.
Весна іде, весні дорогу!
Але вибори селять у серці тривогу…

Весняні циклони, циклони,
Недолюстровані, перефарбовані,
З вилами й косами на постаменти,
Голими й босими йдуть в президенти!..

У новий курс на старій кобилі —
Ми це десь вже чули, ми там уже билі
Газ подешевшає, як в тьоті Юлі,
І так двадцять років,
А в кишені — дві дулі…

Владімир — також нині не тренд,
Он у москалів вже є такий презідент,
І як би не вийшло нам з вами на зло
Із маленького Вовки велике ху….
Ви скажете: а, що ти понтуєшся?
А чому це ти, Вітька, не балатуєшся?..
А я відповім без усяких нюансів:
Третій Вітька…
Так, що у нас знову немає вибору,
Давайте обирати якогось там лідера.