Скандальна офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова заявила, що революція у Венесуелі повністю ідентична тій, яка сталася в Україні у 2014 році.

Захарова, зв'язок, Україна, Венесуела

За її словами, зміна влади в обох країнах нібито сталася після силового втручання Заходу і організації «держперевороту». Безглуздими міркуваннями одіозна дипломат країни-агресора поділилася в ефірі пропагандистської програми «Вечір з Володимиром Соловйовим» на телеканалі «Росія 1»

«А Україну не нагадує? Та один в один! Те ж саме! Коли зрозуміли, що з першого разу провести переворот неможливо, тому що є населення України, яке ніколи не погодиться на ті докорінні зміни (розрив з Росією, зміна історичного календаря, перейменування усієї країни з точки зору повністю переписування історії), коли люди це не приймуть, тоді був здійснений наступний сценарій», — висловилася вона.

«Було взято людину, навіть групу людей, які були оголошені міжнародно визнаними рукоподатними політиками, на яких була зроблена ставка. І ось так вони були приведені до влади! Через кровопролиття, через коктейлі Молотова! Ті ж самі коктейлі Молотова, які були застосовані у Венесуелі!» — продовжила свої необґрунтовані умовиводи речник МЗС РФ.