Телескоп Європейської південної обсерваторії сфотографував планетарну туманність NGC 2899, яка зовні нагадує метелик. Як зазначається, NGC 2899 знаходиться у сузір’ї Вітрила.

Про це повідомляється на сайті обсерваторії.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, космос, планетарну туманність, телескоп

«Схожа на метелика своєю симетричною структурою, красивими кольорами та хитромудрими візерунками, ця вражаюча бульбашка газу — відома як NGC 2899 — пливе та мерехтить небом», — сказано у повідомленні

Знімок був зроблений Very Large Telescope від Європейської південної обсерваторії, яка розташована у Чилі. Сам космічний об’єкт знаходиться за 3000 — 6500 світлових років від Землі на південному сузір’ї Вітрила та має дві центральні зірки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корабель NASA з марсоходом замерз у космосі

Великий об’єм газу NGC 2899 розтягується до максимум двох світлових років від центру. Він яскраво світиться перед зірками Чумацького Шляху, коли газ досягає температури, яка перевищує 10 тисяч градусів.

Група вчених з Японії оголосила, що їй вдалося виявити в Сонячній системі такі великі кратери, яких раніше не фіксували. Кратери знаходяться на Ганімеді — супутнику планети Юпітер.