Після вчорашньої заяви кандидата в президенти України Сергія Тарути про рішення підтримати на президентських виборах Юлію Тимошенко, експерти почали коментувати цей крок і прогнозувати подальший розвиток подій.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, Тимошенко, підтримка, Сергія Тарути«Маючи очевидну підтримку в центрі і на заході, Тимошенко доповнила її електоратом південного сходу України, який підтримував Сергія Таруту. Будучи вихідцем зі сходу і маючи там авторитет, Тарута зробив основним елементом своєї кампанії мирний план по Донбасу, який гармонійно доповнить існуючі пропозиції Тимошенко . Їх об’єднання тільки зміцнить позиції Тимошенко Донбасом «, — пише в своєму блозі політолог Владислав Дзівідзінський.

Він висловив думку, як позначиться це об’єднання на технології виборчої кампанії політиків в подальшому, в тому числі на їх рекламній кампанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибори-2019: Тарута «злився» з Тимошенко

«Мова не йде про припинення кампанії Тарути. На відміну від тих учасників, які зняли свої кандидатури з президентських перегонів, Тарута продовжить виборчу кампанію і планує продовжити передвиборний тур по країні. Плануються і загальна відеореклама, і загальні бігборди», — зазначив Дзівідзінский.

На його думку, мова не йде і про злиття політичних сил.

«На парламентські вибори партія «Основа» піде окремо від ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко», — повідомив політолог. І додав, що в разі виграшу Тимошенко на президентських виборах, кандидатура Тарути буде розглядатися на пост прем’єра.

Сергій Тарута і Юлія Тимошенко підписали Меморандум про взаємодію. Мета такої взаємодії кандидатів в президенти — «перезавантаження системи управління державою», йдеться в Меморандумі. Кандидати зобов’язалися припинити кровопролиття на Донбасі і об’єднати країну від Сходу до Заходу, підготувати і прийняти нову народну Конституцію України, імплементувати програмні напрацювання, викладені в Новій економічній стратегії України і Доктрині збалансованого розвитку «Україна 2030», реалізувати Новий курс України.