Топ-пропагандист Кремля Володимир Соловйов заявив, що Росія не лише може не визнавати результат майбутніх виборів в Україні, а також її саму як державу.

Соловйов, Росія, Україна, вибори, держава

На його думку, так країна-агресор має відповісти на закріплення в Конституції України її наміру стати повноправним членом НАТО і ЄС. Нахабні випади Соловйов озвучив у ефірі своєї програми на телеканалі «Россия 1»  .

«Я не розумію, про що ми говоримо? Про яку країну? Країна, яку я знав, яка виникла як незалежна Україна, виникла на підставі договору зі своїми громадянами, який був укладений на початку 90-х років. Де був жорстко прописаний позаблоковий нейтральний статус країни. Конституція, яка була ухвалена, ставить для мене взагалі сумніви можливості визнання і хоч якогось діалогу з країною. Бо вона зрадила своїх громадян, ухвалила документ, що від початку змінює статутні позиції. Сказала, що йде тепер у НАТО. Все, тому немає більше цієї країни», — висловився Соловйов.

Однак йому заперечив український громадський діяч Гордій Бєлов, який нагадав про порушення Росією Будапештського меморандуму. Цей документ передбачав непорушність кордонів України в обмін на відмову від ядерної зброї.

Цей аргумент не подіяв на пропагандиста, і він продовжив нахабно виправдовувати збройне вторгнення російської окупаційної армії в Україну.

«Ні! Бо цієї країни немає, з якою був підписаний Будапештський меморандум. Притому запам’ятайте, адже слово «меморандум», а не «договір». Він не був ратифікований! Тому ви можете посилатися на нього скільки завгодно — це не має жодного сенсу», — відрізав Соловйов.

«І мало цього, у нас більше немає договору про дружбу і співпрацю. Нагадаю, у нас також не розділені кордони. Росія нічого не визнавала! У нас досі кордони не проведені. Тепер вже взагалі нема про що говорити. Немає тієї країни, з якою укладалися договори. договори відкликані. Є «братній» народ, який потерпає від нацистської влади. Ось коли ярмо з шиї скинуть — поговоримо», — їдко підсумував він.