Такого суб’єкта, як Володимир Зеленський не існує. Існують різні люди в його оточенні, які іноді озвучують позицію, протилежну один до одного. Таку думку висловив російський публіцист Андрій Піонтковський.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, оточення новообранного президента, Зеленський не існує

“Я не знаю, що таке Зеленський. Поки що. До речі після виборів я абсолютно не коментував українську тему і Зеленського, і не збираюся протягом деякого часу. Мені здається, що такого суб’єкта, як Зеленський не існує. Існують різні люди в його оточенні, мабуть, з різними поглядами, які час від часу озвучують позицію протилежну один до одного. Ну ось наприклад, прекрасна відповідь Зеленського Путіну. Те, що називають відповіддю Путіну на загрозу давати паспорти всім українцям. Це в фейсбук, прекрасною російською мовою і українською. Ні тією, ні іншою, на мій погляд, Зеленський не володіє, він не зміг би цього написати й вимовити. Це писав один з людей його оточення, ну з такої жорсткої антикремлівської позиції, української, патріотичної”, – вважає він.

Також він нагадав про останні заяви олігарха Ігоря Коломойського по Донбасу.

Читайте також: Чи стане Коломойський «українським Березовським»?

“А наприклад пан Коломойський, який близький до Зеленського, м’яко кажучи, і чине на нього певний вплив, останнім часом робить цілий ряд сто відсотків кремлівських заяв: агресії Росії немає, на Донбасі йде громадянська війна і так далі. Я б зараз утримався, не те що від порад Зеленському, але і від якогось коментарю його дії, поки не виявиться якесь з угрупувань його оточення, не візьме верх, і від нього будуть озвучуватися тексти. Звичайно я б підтримав і був би радий тому Зеленському, від імені якого була записана ось та відповідь Путіну. Вкрай був би розчарований, якби Зеленський здійснював ту політику, яку зараз дуже голосно і впевнено озвучує Коломойський. Так що давайте почекаємо деякій час”, – резюмує він.