Вихід України з колоніальної залежності від Москви та її доєднання до «об’єднаної Європи» непотрібні у світі майже нікому, крім самих українців.
 

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Росія, колоніальної залежності, ЄвропаЧитайте також: Америка та Європа лишають нас на самоті з агресором. Відповідальні політики мають об’єднатися, — Княжицький

Коли Німеччина об’єдналася, в Європі це не було потрібно майже нікому, крім самих німців. Президент Франції Франсуа Міттеран був не в захваті від перспективи об’єднання. Прем’єр-міністр Великої Британії Маргарет Тетчер намагалася запобігти всіма доступними засобами. Їй було значно комфортніше зі вже звичною «подвійною» Європою, розділеною навпіл між двома блоками.Так само зараз вихід України з колоніальної залежності від Москви та її доєднання до «об’єднаної Європи» непотрібні у світі майже нікому, крім самих українців. І то лише тих, хто свідомо зробив саме такий «європейських вибір». Ми цього бажаємо — і наскільки сильно бажаємо, настільки запекло й будемо це виборювати.

Єдиним безумовним винятком є Польща і країни Балтії

Тому, хай би скільки поступок Зеленський зробив Путіну, він гарантовано отримає схвалення абсолютної більшості європейських і світових лідерів. Принаймні за Макрона і Трампа, здається, можна поручитися — як і за лідерку Німеччини, хай би яким було її прізвище (байдуже, Меркель чи Крамп-Карренбауер). Єдиним безумовним винятком є Польща і країни Балтії, але відкрито проти найсильніших країн Європи вони не підуть. Світові лідери навіть прийматимуть Зеленського як почесного гостя, аби лише він знизив температуру у цій «гарячій точці» на мапі Європи. Хай би якою ціною для майбутнього України. Бо, якщо вже ця країна так охоче позбавляє себе суб’єктності через «швидкий мир за будь-яку ціну», хай краще не плутається під ногами у серйозних геополітичних розкладах.

Відтак, українська громада є, власне, єдиною силою, здатною провести «червоні лінії» на дорозі у цих планів. Адже західні лідери оберуть інший курс лише коли побачать, що від таких поступок Кремлю температура у цій частині Європи не зменшується, а навпаки, зростає. А українське населення, з переляку чи під впливом якихось інших ситуативних чинників, знов із помітною масовістю підтримає проєвропейські політичні сили.