Колишній ватажок терористів, який стояв у витоків «ДНР», Павло Губарєв заявив, що при «екс-міністрі» Олександрі Тимофєєві на прізвисько «Ташкент», «республіка» прийшла в жахливий стан.

Губарєв, днр, Тимофєєв, республіка,

Своєю думкою він поділився в інтерв’ю одному з сепаратистських ресурсів, коментуючи інформацію про можливе затримання «Ташкента» в Ростові-на-Дону.

«Соціалізм, який будували ці «товариші» – це соціалізм для вузької групи людей, які ділили між собою державну казну по справедливості. Якщо серйозно, то ніякого навіть натяку на справедливість в «ДНР» при Тимофєєві не було – ні в риториці, ні на практиці», – висловився він.

За словами Губарєва, Тимофєєвим і його командою в «ДНР» були створені злочинні економічні схеми. Екс-ватажок терористів розповів про корупцію, яка процвітала на митниці, і липові штрафи при перевірках підприємств «міністерством фінансів і зборів республіки». Проплачені, стверджує він, були і всі тендери.

«Ось такий «соціалізм» будував «Ташкент». Повне беззаконня і бананізація республіки – інакше це не назвеш. Було соромно усвідомлювати, до чого ми прийшли після «російської весни», – озвучив Губарєв.

Більш того, Губарєв заявив, що за наказом Тимофєєва в «ДНР» викрадали людей, переодягнувшись у форму «Азова»