Колишня очільник Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун продовжує брати участь у політичному житті країни.

Про це вона розповіла в інтерв’ю LB.ua

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, політичне життя, Уляна Супрун

Відомо, які медичні послуги стануть безкоштовними наступного року

«Я залишаюся вдома, в Україні. Хоча дуже багато людей кажуть, що я збираюся виїжджати і, думаю, про це писатимуть наступні кілька місяців кожен раз, коли буду їхати в бік аеропорту. А я багато їжджу, в тому числі на конференції в Європу та США по охороні здоров’я, оскільки в інших країнах дуже поважають те, що ми робимо.

Я буду і надалі підтримувати трансформацію системи охорони здоров’я. Вже не зсередини міністерства, а ззовні. Ми плануємо розвивати свою комунікаційну платформу. Також хочемо створити аналітичний центр, який буде займатися темою охорони здоров’я», — сказала вона.

Супрун пояснила, чому не пішла в партію.

«Я мала зустрічі з представниками деяких партій, зокрема, з «Голосом». Але думаю, що сьогодні в Україні партії не можуть змінити систему, а можуть лише люди. І я не хотіла долучатися до якоїсь партії, з якою в мене не повністю співпадають цінності.

Не дійшло навіть до того, щоб мені пропонували, бо я одразу сказала, що не хочу», — сказала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Верховна Рада проголосувала за відмову від міжнародної закупівлі ліків

Кабінет міністрів звільнив Уляну Супрун та Олександра Лінчевського з посад заступників міністра охорони здоров’я. Про це повідомляв прем’єр-міністр Олексій Гончарук.