Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун відбула з України до Женеви для участі в асамблеї Всесвітньої організації охорони здоров’я, що триває з 20 по 28 травня.

Про це повідомляє Укрінформ.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Женева, Уляна СупрунЧитайте також: Тимошенко: Цей парламент має піти красиво

Раніше українські ЗМІ повідомили, що Супрун після інавгурації Зеленського залишила Україну. Вона розповіла, що полетіла в Женеву на конференцію.

«Я вилетіла до Женеви представляти свою країну на асамблеї Всесвітньої організації охорони здоров’я. Я не боюся і не відмовляюся далі працювати. Хтось повинен нагадати світові про те, що Росія залишається ворогом. А ми переможемо. Бо ми українці», — сказала Супрун.

Раніше деякі ЗМІ оприлюднили відео, як Супрун після інавгурації президента Володимира Зеленського проходить реєстрацію на франкфуртський рейс в аеропорту Бориспіль.

Раніше повідомлялося, що Супрун відмовилася йти у відставку. Глава МОЗ заявила, що реформа системи охорони здоров’я передбачає ще багато змін, і вона поки не має наміру залишати свою посаду.