Колишній скандальний нардеп від «Партії регіонів» та ексмер Харкова Михайло Добкін показав своє перше передвиборче відео на посаду очільника Києва.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, вибори, Київ, Добкін

Михайло Добкін мітить в мери Києва.

У ролику політик приміряв на себе образ брутального байкера — налисо поголив голову, відростив бороду і надів шкіряну куртку.

Під пісню «Як тебе не любити, Києве мій» Добкін проїхався вулицями столиці і зупинився біля пам’ятника засновникам Києва на набережній Дніпра.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У «Слузі народу» з’явився «темник» щодо звітування за рік роботи та напередодні місцевих виборів

Відео швидко розлетілося мережою та насмішило українців.

«Мені мама ладанку наділа», «З якою метою цей фарс? Очевидно ж, що і пів відсотка не набере», «І знову нічого про швидкі допомоги! І обличчя нудне. Куди дивиться Геша?», «А точно Добкін, а не Мочанов? А то на відео не дуже зрозуміло», «Коли текст настільки по-дебільному написаний, що ти не зважився вимовити в рекламі ні слова», «Добкін поспішає на допомогу», — глузують користувачі соцмереж.

Зеленський відкликав постанову про проведення місцевих виборів у жовтні

Претендент на посаду мера Києва від «Слуги народу» Олександр Дубінський спричинив затор на Південному мосту. Він знімав проморолик для своєї передвиборчої кампанії.

Один із очевидців повідомив, що нардеп влаштував зйомки в годину пік. Зелений Mercedes-Benz G-Class Дубінського став посеред проїжджої частини, а сам нардеп пересів на велосипед.