Колишньому поліцейському оголошено підозру у причетності до шахрайського заволодіння квартирами професора фізико-математичних наук

професора фізико-математичних наук ,шахрайство ,полицейский ,новости ,Украина ,Толстая Политика

Київською місцевою прокуратурою №7 спільно з КМУ ДВБ НП України викрито колишнього працівника поліції у причетності до шахрайського заволодіння нерухомістю, що належить професору фізико-математичних наук.

Про цей йдеться в повідомленні прес-служби Прес-служби прокуратури міста Києва.

Як повідомлялося раніше, правоохоронцями у лютому 2019 року затримано та повідомлено про підозру шахраю, який скориставшись безпорадним станом 62-річного науковця, викрав документи на дві його квартири у Печерському районі столиці та в подальшому заволодів вказаною нерухомістю, завдавши збитки на суму 3 млн. 350 тис. грн. Підозрюваний на даний час утримується під вартою в Київському СІЗО.

 

 

За результатами проведених слідчих дій, працівниками місцевої прокуратури та оперативниками встановлено причетність до вказаного злочину колишнього працівника поліції, який на момент вчинення злочину перебував на службі в органах національної поліції.

Вказаний правоохоронець, зловживаючи довірою потерпілого, вжив ряд заходів з метою вчинення та подальшого приховування незаконного заволодіння квартирами.

10.05.2019 колишньому працівнику поліції вручено повідомлення про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України.

На даний час встановлюються інші особи, які можуть бути причетні до цього злочину.

Читайте также: «Будущее за НАТО!» В США сделали громкое заявление об Украине