Суд визнав громадянина Бразилії Рафаеля Лусваргі винним в участі у незаконних збройних формуваннях в Україні та терористичній організації і засудив його до 13 років позбавлення волі.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, суд, найманець, Рафаеля Лусваргі

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, суд, найманець, Рафаеля ЛусваргіЧитайте також: “Братськими точно не назвеш!”: Зеленський написав жорстке звернення до Путіна

Відповідне рішення Павлоградський міський районний суд Дніпропетровської області ухвалив на засіданні в четвер, 2 травня.

«У ході судового слідства прокурором були наведені беззаперечні докази вини іноземця в інкримінованих злочинах. У свою чергу обвинувачений визнавав свою вину лише в частині участі у діяльності не передбачених законом збройних формувань, однак заперечував участь у діяльності терористичних організацій», — повідомили у прокуратурі.

Додамо, що обвинувачення вимагало 14 років позбавлення волі.

6 жовтня 2016 року співробітники прокуратури Києва та СБУ затримали Рафаеля Лусваргі в аеропорту Бориспіль.

25 січня 2017 року Печерський районний суд міста Києва виніс вирок йому вирок – 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

27 серпня 2017 року Апеляційний суд міста Києва скасував вирок Печерського суду та відправив на новий розгляд до суду першої інстанції.

Читайте також: Призыв без мобилизации: в Раду внесли скандальный законопроект