Курйозний момент протесту стоматологів комунальних поліклінік Львова потрапив у ЗМІ. У мережі з’явилось відео із камер спостереження, на якому одна з львівських стоматологинь справляє нужду у фойє великої сесійної зали Львівської міськраді.

Відповідне відео 12 березня опублікував сайт Без табу.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Львів, курйоз, протесту стоматологівІнцидент трапився в ніч на 7 березня, коли частина працівників колишніх 3-ї та 5-ї комунальних стоматологічних поліклінік у знак протесту залишились на ніч у великій сесійні залі Львівської міськради. На опублікованому відео видно, як одна із медпрацівниць виходить з сесійної зали у сусіднє фойє з графином і справляє туди малу потребу.

Читайте також: Величезна ганьба. Головні факти та цифри з гучного розслідування про корупцію в оборонці

За даними «Без табу», жінка на відео – заступниця головного лікаря 3-ї стоматполіклініки Ірина Шишковська. Вона є активною учасницею усіх протестів стоматологів.

Стоматологіня справила малу нужду прямо в графин просто в холі сесійної зали ратуші. При цьому ніяких сумнівів, що зроблено це було в вигляді якогось послання, немає, адже протестуючих ніхто не блокував і вони мали повний доступ до всіх туалетів.

Керівниця прес-служби Львівської міської ради Христина Процак повідомила, що вбиральні у ратуші не закривають на ніч. Стоматологи у ніч на 7 березня мали вільний доступ до них.

«Туалети у міській раді ніколи не закриваються, хіба на невелику технічну перерву, але точно не вночі. Тої ночі були доступні вбиральні на першому та другому поверхах», – повідомила Христина Процак.

Зазначимо, що у великій сесійній залі кілька графинів ставлять лише на столі президії, за яким сидять міський голова Андрій Садовий та секретар міськради Анатолій Забарило.

Нагадаємо, частина працівників колишніх 3-ї та 5-ї стоматполіклінік заблокували велику сесійну залу увечері 6 березня. Вони вимагали виплати 3,6 млн грн, які, на їхню думку, їм заборгувала міська рада. Стоматологи відмовились покидати сесійну залу, доки їхнє питання не вирішиться, відтак провели у ратуші усю ніч. Наступного дня, 7 березня, мало відбутись засідання сесії, однак через захоплену сесійну залу засідання довелось перенести.

Додамо, що і третю, і п’яту стоматполіклініки міська рада раніше ліквідувала. Частину лікарів з цих медзакладів перевели на роботу у реформовані стоматполіклініки №1 та №4.