У ніч на четвер, 4 квітня, президент України Петро Порошенко опублікував на своїй сторінці в Facebook відео, в якому міститься заява про готовність брати участь у дебатах із кандидатом Володимиром Зеленським на стадіоні, як і запропонував останній.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, Зеленський, Порошенко, дебатиЧитайте також: «Даю 24 часа»: Зеленский позвал Порошенко на дебаты

“Володимир Олександрович, я радий, що Ви, хоч і якось невпевнено, але прийняли запрошення провести дебати. Ми з Вами дуже різні. Головна відмінність – стрілки наших геополітичних компасів показують в діаметрально протилежні сторони світу. Моя країна – це сильна європейська Україна , яка ніколи, ні за яких обставин, ні перед ким не стане на коліна “, – сказав він.

На його думку, дебати – це не шоу.

«Виборча кампанія – це подія, яка визначає майбутнє країни, нації на роки і десятиліття вперед. Тут не до жартів. Бути президентом і Верховним головнокомандувачем – це не гра, це не бажання сподобатися», – додав він.

Глава держави зазначив, що бути президентом і Верховним головнокомандувачем – значить нести відповідальність за людей, нести відповідальність за країну і всередині і на міжнародній арені.

“Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента, почитайте, будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі “Громадського телебачення” з трансляцією по всім телеканалам для десятків мільйонів людей. Але стадіон, так стадіон. Я чекаю Вас, Володимир Олександрович”, – сказав він.

Раніше шоумен, кандидат в президенти Володимир Зеленський оголосив, що йде на дебати з чинним президентом Петром Порошенком і назвав свої умови. Порошенко оригінально відреагував на виклик Зеленського — провів опитування у своєму telegram каналі.

«Даю вам 24 часа. ДумайТе», — озвучил Зеленский.