Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков назвав пакет «антиросійських» законопроектів США емоційною екзальтацією Вашингтона.

США, законопроекти, екзальтація, Путін

Таким чином він прокоментував ухвалення Палатою представників Конгресу США чотирьох резолюцій, які засуджують політику Кремля, передає ТАСС.

«Подібні законопроекти можуть лише негативно вплинути (на відносини Москви і Вашингтона. — Ред.). Це триває дуже недружня, шалена русофобська лінія. Це продовження такої емоційної екзальтації. Тому зараз ми не очікуємо якось тверезих оцінок з боку американських законодавців», — сказав Пєсков.

Представник Кремля підкреслив, що американські конгресмени «знаходяться в полоні цих емоцій, які не дають їм можливості тверезо оцінити обстановку і продемонструвати хоч якусь політичну волю до тих дій, які найкращим чином, з нашої точки зору, відповідали інтересам двох країн».

При цьому Пєсков висловив упевненість, що напруження «русофобії» в міру наближення виборів в США буде тільки наростати.

«Це внутрішньоамериканські процеси, будь-який фахівець, який знає нову і новітню історію США, з легкістю спрогнозує, що в міру наближення до президентських виборів напруження русофобії буде тільки наростати, бо русофобія завжди використовувалася в якості електорального інструменту в США, на наш жаль», — резюмував представник Кремля.

Відзначимо, що в Російському союзі промисловців і підприємців заявили, що подальшого послаблення санкцій чекати не варто, а тиск з боку США буде тільки посилюватися.