Міністерство енергетики США направило в Україну експертну делегацію, яка допомагатиме у розробці зимового плану дій на випадок можливих перебоїв у постачанні газу та енергоресурсів з Росії.

Про це повідомляє прес-служба посольства США в Україні у Facebook.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, США, опалювальний сезон, постачання енергоносіїв, експертну делегацію

Читайте також: «Хто ж з Коломойським незнайомий?»: Рябошапка про спілкування з олігархом

«На знак прихильності до енергетичної безпеки України та на прохання Адміністрації президента Зеленського, Міненергетики США направляє в Україну експертну делегацію, яка допомагатиме у розробці зимового плану дій для вирішення критичних потреб під час зимового сезону 2019-2020», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що команда «сприятиме забезпеченню Адміністрації Зеленського та влади України необхідними ресурсами задля того, щоб Україна більше не була вразливою до загроз від перебоїв у енергопостачанні з боку Росії».

Делегація співпрацюватиме з українськими експертами для оцінки взаємозалежності у виробництві, передачі та розподілі енергії у всіх секторах, а також створить основу для вдосконалення скоординованого реагування на дефіцит енергії.

Про направлення цієї місії домовились представники Офісу президента під час зустрічі з американським міністром енергетики у Польщі.

Нагадаємо:

Тристоронні газові переговори між Єврокомісією, Україною та Росією відбудуться у Брюсселі 19 вересня.