Журналісти Телевізійної служби новин телеканалу «1+1» висловлюють протест керівництву каналу через анонсовану участь Оксани Марченко в одному із шоу телеканалу.

Про це написав кореспондент ТСН Іван Гребенюк на своїй сторінці у Фейсбуці.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, ТСН, журналісти, Оксани Марченко«Ми, журналісти Телевізійної служби новин, дізналися про те, що в найближчому сезоні шоу «Танці з зірками» може взяти участь Оксана Марченко. Ми не поділяємо це рішення керівництва каналу і засуджуємо появу в телевізійному ефірі особи, яку пов’язують близькі стосунки з президентом Російської Федерації Путіним», — написав Гребенюк.

«Чоловік Марченко, Віктор Медведчук, неодноразово робив проросійські заяви, зокрема, нібито про те, що в Україні йде не зовнішня агресія, а громадянська війна. Подружжя жодного разу за роки війни не засудило російську агресію на Донбасі і анексію Криму. Навіть той факт, що шоу є розважальним, не виправдовує появи дружини Медведчука Оксани Марченко в ефірі нашого телеканалу», — написав журналіст.

Гребенюк зазначив, що колектив ТСН не може вплинути на інший проект телеканалу, але залишає за собою право публічно висловлювати свою позицію.

Журналіст опублікував фотографії із зібраними підписами журналістів — близько 50 співробітників програми.

Нагадаємо, минулого тижня Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що лідер громадського руху «Український вибір» Віктор Медведчук не є фігурантом справи про підготовку теракту народним депутатом Надією Савченко.

Читайте: У США заявили про роботу на Порошенка скандального піарника Януковича: в Україні розкрили деталі