У Вінниці поліція припинила спробу рейдерського захоплення колишнього консервного заводу. Затримано близько 50 осіб.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Вінниця, поліція, рейдерського захопленняЧитайте також: Систему не зламаєш: призначення в Україні, які вразили своєю цинічністю

Зазначається, що 13 травня кілька сотень молодиків увірвались на територію підприємства та витіснили охорону. Це колишній консервний завод, розташований по вулиці Д. Нечая.

«У відповідь на вимогу поліцейських припинити силові дії почали кидати каміння, застосували димові шашки.

Для припинення протиправних дій на місце події прибули додаткові сили поліції та спецпризначенці КОРДу.

Співробітники спецпідрозділу взяли завод штурмом і затримали близько 50 осіб. Слідство дасть правову оцінку діям цих людей.

За даними місцевого видання Вежа, близько 23:00 дві групи спецназу передислокувалися до інших входів на територію заводу. Побачивши їх, до поліції вийшла “переговорна група” з числа нападників. Молодики в татуюваннях закликали поліцію “не бити дітей” (очевидно маючи на увазі молодь, яка брала участь у захопленні підприємства) і розібратися в ситуації “.

Практично відразу почався штурм: поліція почала атаку відразу з декількох напрямів. Під час штурму за воротами колишнього заводу були чутні звуки, схожі на постріли, а також гучні крики і нецензурну лайку. Слідом за штурмовими групами на територію підприємства відразу заїхали автозаки.

За словами депутатів обласної ради, невідомих нападників звозили з Білої Церкви, Києва та Вінниці.