В Україні сьогодні, 22 лютого, добігає пільговий період розмитнення автомобілів на єврономерах згідно із законами №2611-VIII і №2612-VIII про формулу розрахунку акцизу і штрафи за порушення термінів транзиту.

Про це повідомляє «112 Україна»

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, евробляхи, розмитнення, пільги.Сьогодні до 23:59 — останній шанс розмитнити імпортовані авто зі сплатою половини акцизу. Такі умови поширюються на розмитнення однією людиною однієї машини, ввезеної з-за кордону.

Столичні підрозділи митниці працюватимуть до 24:00.

Нагадаємо, в листопаді минулого року набули чинності закони №8487 і №8488 про акцизи на легкові автомобілі, а також про посилення контролю за пересуванням і використанням автомобілів на іноземній реєстрації.

Ще протягом трьох місяців можна буде оплатити штраф у розмірі 8500 грн, щоб закрити режим транзиту і перейти до оформлення автомобіля в режим імпорту. При цьому власників авто з єврономерами не притягатимуть до відповідальності за прострочення тимчасового ввезення або транзиту, ухилення від сплати митних платежів.

У ДФС заявили, що в останній день дії пільгового режиму оподаткування транспортних засобів — 22 лютого — усі відділи митного оформлення ДФС працюватимуть у цілодобовому режимі.

З початку дії пільгового періоду для розмитнення митницями ДФС було оформлено 204,7 тис. транспортних засобів, а в держбюджет надійшло майже 12,8 млрд грн.

Читайте також: Браво, Грибаускайте!: Президент Литви прийняла жорстке рішення щодо суддів підозрюваних у хабарництві