Депутатка від «Слуги народу» Олена Копанчук, яку раніше спіймали на «кнопкодавстві», відмовилася здавати мандат, незважаючи на підписання відповідного меморандуму.

Про це вона заявила на засіданні регламентного комітету ВРУ, повідомляє журналістка Тетяна Ніколаєнко.

Олена Копанчук, кнопкодавстві, ВР, Слуга народу, новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media

Читайте також: Надія Савченко вестиме програму на каналі Медведчука

«Так. Меморандум ми підписували. Зміст нам знайомий. Але меморандум про наміри, тому на сьогоднішній день юридичної відповідальності як такої ще немає», – заявила Копанчук, відповідаючи на питання голови комітету, нардепа від «ЄС» Олега Синютки про партійний меморандум «Слуги народу».

Синютка уточнив, що документ передбачає добровільне складання депутатського мандата у разі «кнопкодавства».

«Зміст меморандуму, ще раз підкреслю, про наміри. Меморандум не несе юридичних наслідків», – заявила Копанчук.

Нагадаємо, меморандум нардепа від партії «Слуга Народу» містить 7 пунктів, останній з яких, наказує добровільно відмовитися від депутатських повноважень, в разі порушень.

Олена Копанчук, кнопкодавстві, ВР, Слуга народу, новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media

Раніше повідомлялося, що 11 вересня було зафіксовано черговий випадок неперсонального голосування – регламент порушила нардеп від «Слуги народу» Олена Конапчук.

Копанчук стала депутатом, балотуючись по одномандатному округу №189 у Хмельницькій області (місто Нетішин, Білогірський, Ізяславський, Красилівський і Теофіпольський райони). Кнопкодавила під час голосування за законопроект про зміни в закон «Про будівельні норми». Судячи з усього, вона проголосувала за «слугу народу» з Волині, мажоритарника В’ячеслава Рубльова.