Народні депутати всіх фракцій поїдуть на навчання до США у вільний від роботи у Верховній Раді час. Про це повідомив перший заступник глави фракції Слуга народу Олександр Корнієнко в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Слуги народу, Рада, навчання до США

Олександр Корнієнко

Мені 42, я хочу бути в історії, – Зеленський розповів, чим йому подобається посада президента

Вчитися зможуть депутати з усіх парламентських сил, але оскільки фракція Слуга народу найбільша, то в групі буде більше депутатів президентської партії.

За його словами, вчитися зможуть депутати з усіх парламентських сил, але оскільки фракція Слуга народу найбільша, то, згідно з квотним принципом, в групі буде більше депутатів президентської партії.

«Не тільки наші — з усього парламенту. Є така програма, вона давно існує… Це такі навчально-ознайомчі програми. Вони пропонують три-п’ять днів провести в Конгресі США, ще кілька днів — ближче до місцевого самоврядування», — сказав Корнієнко.

«Тут питання щодо графіку! Ми зараз ставимо в пріоритет відвідування Ради, комітетів і виконання пов’язаних з цим завдань, тобто все інше — у вільний від роботи час. Це знову ж таки, якщо воно буде. Наскільки я пам’ятаю, в березні тільки перша група поїде, якщо ми за датами з ними зійдемося. Тому що відпускати десятьох депутатів у важливий пленарний тиждень теж ніхто не буде», — додав він.

Раніше президент України Володимир Зеленський розповів про реакцію на «зашквари» «слуг».