Юлія Тимошенко вкотре примусила всіх обговорювати не політичний порядок денний, а зміни в її зовнішності. В соцмережах жартують, що цього разу на зміну іміджу Тимошенко припав день народження президента Зеленського 

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко знову змінила імідж — з’явилася на сьогоднішнє засідання Погоджувальної ради у Верховній Раді без окулярів, що дуже незвично.

Два місяці тому вона змінила собі зачіску: замість прямих довгого волосся з’явилися укладені назад кучері.

А сьогодні вона прийшла в Раду без окулярів (важко пригадати, коли таке було востаннє), чим суттєво змінила свій зовнішній вигляд.

Лідерка «Батькіщини» Юлія Тимошенко на погоджувальній раді з’явилася з новою зачіскою, трохи змінила колір волосся і зняла окуляри. Але більшість спостерігачів звернули увагу на її обличчя. Якось дуже воно змінилося, зазначили вони.  Багато хто припустив, що Тимошенко під час локдауну зробила пластичну операцію.

Нагадаємо, що за час політичної кар’єри Юлія Тимошенко кілька разів змінювала свій образ. Так, вона починала в кінці 90-х років з звичайнісінькою зачіски — розпущеного напівдовгого волосся, не змінюючи свій натуральний колір. Пізніше з’явилася її знаменита коса. А останнім часом було просто випрямлене довге волосся.

Зміни у зовнішності лідера парламентської партії прокоментувала очільниця Клініки сучасної косметології Ірина Кравчук.

“Найвірогідніше, Тимошенко була проведена корекція середньої та нижньої третини обличчя: форми підборіддя та відновлення об’єму губ”, – сказала фахівчиня.

За словами експертки, ці процедури можна провести як ін’єкційно у косметологічній клініці – філерами на основі гіалуронової кислоти, так і за допомогою пластичної хірургії шляхом ліполіфтингу: введення під шкіру натурального жиру.

“Швидше за все, у даному випадку йдеться про ліполіфтинг. Ця процедура рекомендована жінкам такого віку, її досить часто роблять ровесниці Тимошенко. Нагадаємо, Тимошенко у листопаді відзначила 60-річчя.

Зараз обличчя політикині ще дещо набрякле, однак за місяць-два, після завершення процесу реабілітації, Юлія Володимирівна матиме набагато кращий вигляд. Хочу сказати, процедуру зробив хороший фахівець, оскільки все зроблено відповідно до її параметрів обличчя. За пару місяців усе виглядатиме натурально”, – зазначила Кравчук.

Косметолог також додала, що ліполіфтинг, особливо з урахуванням віку Юлії Володимирівни, проводився під загальним наркозом. Водночас вартість такої процедури косметолог не назвала: за її словами, цифра різниться, зокрема, з урахуванням того, з якої частини тіла береться жир. За даними прайсів різних столичних клінік, ціна однієї процедури варієються від 20 до 30 тисяч гривень.