Скандальна кремлівська пропагандистка Ольга Скабєєва відреагувала недоречним цинічним жартом на заборону російським спостерігачам їхати на вибори в Україну.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Скабєєва, Росія, пропаганда, вибори, спостерегачі

Вона заявила, нібито Росії може знову доведеться перевдягтися в “зелених чоловічків”, як це було під час окупації Криму. Нахабний спіч поплічниця путінського режиму озвучила в ефірі пропагандистської програми “60 хвилин” на телеканалі “Россия 1”.

Читайте також: Скабєєва вийшла з себе через досягнення ЗСУ на Донбасі: під крики пропагандистки показали відео ліквідації терористів

“Міністр закордонних справ України Клімкін висловився про російських спостерігачів на виборах президента України.

Каже, що у марсіан більше шансів поспостерігати за президентськими виборами, ніж у росіян. Такий ось український гумор. Краще б тримав язика за зубами, а то ж і справді доведеться перевдягатися в “зелених чоловічків”, спостерігати за цією космічною битвою. Тобто я зараз, звісно, пожартувала. Українські пропагандисти, можете не строчити свої заголовки! Ми до вас приїдемо, але це буде мирний заїзд, якщо вам вистачить розуму не влаштовувати провокацію”, — посміхаючись, сказала одіозна Скабєєва.

Раніше вона викликала скандал нахабною обіцянкою «гепнути Україну». За її словами, це нібито станеться після того, як Росія закінчить будувати газопровід «Північний потік-2».