Син колишнього президента Петра Порошенка Михайло розповів, що українська мова йому “близька до серця”, але розмовляє в повсякденному житті він російською. Про це він сказав журналістам на акції біля будівлі ДБР 12 серпня.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Михайло Порошенко, близька до серцяЧитайте також: Порошенко прибув на допит до ДБР: його діти влаштували міні-мітинг

“Звичайно, в ідеалі було б розмовляти українською, але я розмовляю російською”, – сказав він.

На питання журналіста, чи немає репресій дому з цього приводу, Михайло відповів: “Ну, репресій немає, але мені батько ставив пару раз питання, просив, щоб я все-таки намагався (говорити українською мовою – Ред.)”.

Також син екс-президента додав, що йому українська “близька до серця, але на жаль багато людей в його оточенні розмовляють російською”.

Читайте також: Не зобов’язана — у Києві працівниця кав’ярні відмовилась обслуговувати клієнта через мову

Нагадаємо, 12 серпня в Державному бюро розслідувань відбувся допит екс-президента Петра Порошенка в рамках кримінального провадження щодо можливого ухилення від сплати податків при купівлі-продажу телеканалу «Прямий». Підтримати Порошенка прийшли його діти і прихильники.