Син депутата Золотоніської міської ради від Блоку Петра Порошенка Владислава Восколовича привселюдно помочився на знак «Я люблю Україну».

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Син депутатаЧитайте також: Капитуляция перед Россией обернется для Украины крахом

У мережі оприлюднили беспардонне фото, як син депутата Золотоніської міської ради від БПП Владислава Восколовича привселюдно мочиться на знак «Я люблю Україну».

Фото, на якому він нахабно і привселюдно дзюрить на символ України син депутата опублікував у Instagram. Про це повідомив місцевий житель Анатолій Зінченко.

На сторінці Золотоніської міської ради зазначається, що Владислав Восколович є членом фракції БПП.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media

Користувачі соцмереж вимагають негайно покарати хлопця та його батька, українці вибухнули гнівними коментарями на таке неподобство.

«Дзюрельку не прищємили?)», «А де дивиться СБУ? Чому це недолуге ще досі не в АТО?», «Таким треба стирилізацію робити, щоб не плодились…», «Отрезать ему член и ему в *опу засунуть», » Ех… Цю фотку тре помістити в особову справу, і хай вона, як вовчий білет, переслідує вилупка неоковирного все його безглузде життя!», — пишуть у коментарях українці.

Сам син депутата, відповідаючи у соцмережі на коментарі, заявив, що він «не зобов’язаний бути патріотом України».

Читайте також: Депутат Компанеевского райсовета подтвердил, что кандидат в депутаты Духно в день избиения пенсионера был в кафе