Виходити на вулиці і проводити акції протесту закликав росіян опозиційний політик Олексій Навальний.

Олексій Навальний у відеозверненні, записаному перед виїзним судовим засіданням сьогодні, 18 січня, на якому було прийнято рішення про взяття його під варту на 30 діб, звернувся до своїх прихильників, повідомляє Діалог.UA.

За словами опозиціонера , всі учасники, що відбувається з ним фарсу розуміють, що це дійство не має ніякого відношення ні до законів Росії, ні до права взагалі. Розуміють, але все одно виконують вказівки Володимира Путіна. Також Навальний назвав поспіх, з якої розглядається питання про його взяття під варту і проведення судового засідання у виїзному режимі проявом російською владою свого страху перед опозицією, перед народом.

Згідно з офіційною версією, рішення про проведення у відділенні поліції, де знаходиться затриманий Навальний, виїзного судового засідання прийнято через відсутність у політика результату зробленого в Росії тесту на коронавірус.

Навальний закликав росіян виходити на акції протесту, не для нього, а для кожного з жителів країни, боротися за майбутнє всіх росіян без влади Путіна і його поплічників.

Відзначимо, що на 29 січня заплановано ще одне судове засідання, де буде вирішуватися питання заміни для Навального умовного покарання на реальний термін з відбуванням у колонії.

Штаби Навального оголосили про негайний початок підготовки до великих протестних мітингів, які, як передбачається, пройдуть по всій Росії 23 січня.

Читайте

Санкції. Останній відлік