Фіналісти Національного відбору на Євробачення-2019, гурт Brunettes Shoot Blondes теж не поїдуть на Євробачення. Це вже четверті учасники Нацвідбору, які відмовилися представляти країну на міжнародному конкурсі.

Євробачення, фіналісти, Національного відбору, Brunettes Shoot Blondes

При цьому учасники колективу відзначили, що поки представники НСТУ з ними не зв’язувалися, але в будь-якому випадку вони відхилять їхню пропозицію. Про це повідомили на офіційній сторінці Brunettes Shoot Blondes в Facebook.

«Друзі! Нам надходить багато повідомлень з питанням – чи виходили сьогодні представники НСТУ на зв’язок з Brunettes Shoot Blondes. Хочемо заздалегідь повідомити: якщо нам надійде пропозиція щодо участі в Євробаченні-2019, ми її відхилимо», – повідомили учасники бойз-бенду.

Вони попросили шанувальників прийняти їх рішення і зазначили, що навесні у них заплановані концерти в кількох європейських країнах.

«Наш гурт не перемагав в Нацвідборі, ця поїздка не наша. Шанувальників просимо зрозуміти наше рішення – у нас багато інших майданчиків для зустрічей з вами! Запрошуємо всіх на наші весняні концерти в Німеччині, Польщі та Чехії, а також на сольний концерт у Києві», – уточнили в Brunettes Shoot Blondes.