Позафракційний нардеп Надія Савченко, яка перебувала понад рік під вартою, у вівторок, 23 квітня, прийшла у Верховну Раду. Про це повідомляє рух Чесно в Тwitter.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Верховна Рада, новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media

Вона відмовилася відповідати на питання журналістів, зазначивши, що «обов’язково буде брифінг.

При цьому один з операторів підскочив прямо під ноги нардепу, тому вона ледь не збила його.

«Я хочу дуже вас уберегти. Я не хочу, щоб ви зараз травмувалися. Я з повагою ставлюся до людей, до вашої роботи. Також сподіваюся, що ви будете ставитися з повагою до мене, незважаючи на те, що я народний депутат, і любові до народних депутатів мало. Але, будь ласка, не травмуйте себе зараз, не вбийтеся. Всіх зі святами!», — сказала Савченко.

Чесно зазначає, що Савченко також заявила, що братиме участь в парламентських виборах.

 

Савченко зайняла своє місце в залі засідань. Окрім того, вона заявила, що не буде в опозиції, а підтримає Володимира Зеленського.

«Мені вистачило прочитати його передвиборчу програму, там є багато пунктів, про які я говорила ще три роки тому … В цьому я буду підтримувати Зеленського», – сказала нардеп.

На запитання, чи підтримає вона нового президента, чи буде в опозиції, Савченко сказала: «Я побачила, що всі старі політичні сили вміють працювати лише так: або домовилися – і в коаліції, або не домовилися – і в опозиції, без домовленостей».

«Я не буду ставати в опозицію. Мені достатньо було прочитати програму кандидата. Багато пунктів – це ті, про які я заявляла три роки тому», – сказала нардеп.

«Я побачила у програмі Зеленського те, що має бути. Я вважаю, що це треба підтримати», – заявила Савченко.

При цьому вона готова бути опонентом у деяких дискусійних питаннях.

Она додала, що залишиться в політиці разом зі своєю командою, створеную на основі суспільно-політичного руху “Надії Савченко”.

Також Савченко спрогнозувала, що після майбутніх виборів до парламенту пройдуть чимало нових політичних сил.

«Політичні сили нової генерації — такі як «Слуга народу», як «Громадсько-політична платформа Надії Савченко». Думаю, пан Смішко теж буде мати якусь силу. І будуть сили старої генерації, які зараз наповнюють парламент, п’ять років підтримували війну, заробляючи на крові. Вони отримали вирок у вигляді Зеленського».

Нагадаємо, що 16 квітня Броварський міжрайонний суд Київської області відпустив з-під варти Надію Савченко та Володимира Рубана, підозрюваних у змові з ватажками бойовиків і підготовці теракту у Верховній Раді. За версією слідчих, Савченко і Рубан хотіли захопити владу. Вони були заарештовані рік тому.

Савченко свою провину заперечує і навіть успішно пройшла експертизу на «детекторі брехні».