Кандидат у президенти Андрій Садовий вирішив відмовитися від участі у виборах на користь Анатолія Гриценка.

Про це він сказав на брифінгу 1 березня.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, вибори, Гриценко, Андрій СадовийЧитайте також: Тимошенко зловили на співпраці з Новинським

«Я прийняв рішення – я відкликаю свою кандидатуру з виборів президента і оголошую про підтримку на виборах на пост президента Анатолія Гриценка», — сказав Садовий.

За даними джерел «Української правди», зранку Садовий зустрічався з політрадою партії «Самопоміч», де визнав, що вирішив таки знятися з виборів.

«Якщо я зараз цього не зроблю, ми програємо вибори – тоді весь негатив через те, що ми не використали шанс підтримати Гриценка, ляже на нас всіх», — пояснював своїм прибічникам Садовий.

Андрій Садовий каже, що його політична сила буде брати участь у парламентських та місцевих виборах.

«Самопоміч» однозначно йде на вибори: парламентські, в органи місцевого самоврядування, з набагато більшою силою і твердістю. Йде, щоб перемагати», – сказав Садовий.

Він нагадав, що закликав до об’єднання ліберально-демократичних сил на платформі «Самопомочі».

«Мені потрібна велика перемога. Вона може бути, коли це наша спільна перемога», – сказав також Садовий.

Минулого тижня на засіданні політради, в яку входять депутати Олег Березюк, Олег Лаврик, Єгор Соболєв, Оксана Сироїд, Роман Семенуха, медіаконсультант Остап Процик та заступник голови Львівської облради Параска Дворянин, всі виступили проти об’єднання з Гриценком, крім Соболєва.

На ранковій зустрічі 1 березня ніхто не перечив Садовому.

з 2-30 хв

«Поки що ніяких умов не проговорили нормально. Нас турбує, що там Корбан і Бродський, через це ми хочемо впливати на всі ключові призначення, які пропонуватиме Гриценко», — пояснили джерела в оточенні Садового.

Водночас Садовий ще не оголосив про своє рішення усім нардепам та депутатам на місцях.

Через це на 15:00 в офісі «Самопомочі» відбудеться велика нарада, де Садовий чекає усіх своїх депутатів, членів політради та керівників обласних осередків партії.