Колишній грузинський президент і екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі заявив, що в найближчі місяці збирається приїхати до Грузії.

В інтерв’ю телеканалу Mtavari Arkhi він сказав, що добре себе почуває в Україні, але «втрачаю свою батьківщину».

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Грузія, повернення, Міхеїл Саакашвілі

Читайте також: Президент Грузії виступила за діалог з Росією

За словами Саакашвілі, після свого повернення в Грузію він збирається зайнятися відновленням державності.

«Я творець сучасної грузинської державності, я патріот. Одного разу я перетнув український кордон, влада погрожувала заарештувати мене. Сьогодні я не боюся приїхати в Грузію», — додав він.

28 травня Володимир Зеленський скасував рішення п’ятого президента Петра Порошенка про позбавлення експрезидента Грузії, ексголови Одеської обласної державної адміністрації Михеїла Саакашвілі громадянства України.

Із Грузії Саакашвілі виїхав 2013-го. До того протягом 9 років обіймав посаду президента країни. На батьківщині його оголосили у внутрішньодержавний розшук, порушили низку кримінальних справ. За деякими з них він заочно засуджений на тюремні терміни. Влада Грузії неодноразово заявляла, що Саакашвілі затримають, щойно він перетне кордон.