Одіозний російський пропагандист, завкафедрою міжнародних відносин і дипломатії Московського гуманітарного університету Микола Платошкін відкрито пригрозив Україні вторгненням країни-агресора на її території — для «повалення нацистського режиму».

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, російський пропагандист, ПАСЕ, істерикаНастільки гучними залякуваннями він вибухнув після яскравого тролінгу української делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи на адресу рупорів Кремля. Він озвучив їх у прямому ефірі пропагандистської програми «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1» .

«Якщо ми не розчавимо гадину, розумієте, це перманентна, постійна загроза війни! Ви бачите, що ці люди роблять без зброї? Тепер уявіть, що буде, якщо їм дати в руки зброю?! Доки будемо все це терпіти?! Чим швидше скинемо цей «нацистський режим» спільними зусиллями, тим швидше спокій запанує у відносинах між Росією і Україною, чого ми всі бажаємо!» — висловився розлючений путінський підлабузник.

Гімн України й вітання «Слава Україні!» української делегації у ПАРЄ довели до істерики скандальну кремлівську пропагандистку Ольгу Скабеєву. В патріотичній імпровізації українців їй привиділися «нацистські гасла» і «зігування».