Російська влада цинічно заявила, що саме українські бійці вдалися до провокацій на Донбасі. Крім того, у Кремлі вважають, що ескалація на Донбасі загрожує “надзвичайно небезпечним силовим сценарієм”.

Джерело:24 канал

Таку заяву зробив прессекретар російського президента Дмитро Пєсков, пишуть російські ЗМІ. Він вкотре безпідставно звинуватив Україну у порушенні режиму тиші.

У Путіна цинічно “висловили занепокоєння останнім загостренням на Донбасі”. За словами Пєскова, саме українські бійці нібито вдалися до провокацій на Донбасі.

Що стосується ситуації на лінії зіткнення, то ми й раніше говорили, що у нас викликає серйозну стурбованість ескалація напруженості. Ми й раніше висловлювали свою стурбованість щодо провокаційних дій з боку українських збройних сил, які мали місце,
– зазначив Пєсков.

Він додав, що ця тема обговорювалася на переговорах помічників президентів. Пєсков підкреслив, що ескалація напруженості загрожує “надзвичайно небезпечним силовим сценарієм”.Зверніть увагу! Попри загострення на Донбасі й численні втрати України, президент Росії Володимир Путін не планує розмову з президентом України Володимиром Зеленським.

Бій біля Шумів: головне

  • 26 березня внаслідок цинічного обстрілу бойовиків  Бойовики на Донбасі вбили 4 українських військових , що тривав кілька годин, обірвалося життя одразу чотирьох наших бійців. Ще 2 українських бійці отримали поранення. Трагедія сталася у районі Шумів.
  • Українська сторона змогла евакуювати поранених бійців  Тіла загиблих вдалося евакуювати: деталі жахливого обстрілу біля Шумів та забрати тіла загиблих героїв. Стан українських військових, які отримали поранення, задовільний.
  • Володимир Зеленський оголосив, що проведе розмови з усіма лідерами нормандської четвірки.

Зазначимо, що з нагоди сьомої річниці схвалення Генеральною Асамблеєю ООН резолюції “Територіальна цілісність України” 47 країн ООН зробили заяву про війну на Донбасі та окупований Крим. Вони наголосили, що Росія є стороною конфлікту, а не посередником.