У Російській Федерації запропонували стягнути з Києва компенсацію за 25 років, які Крим був у складі України.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Росія, Крим, компенсацію

Читайте також: Манафорт може бути причетний до загибелі Небесної Сотні і розстрілу протестувальників на Майдані, — Аслунд

Зокрема, з відповідною заявою виступив спікер Державної думи В’ячеслав Володін на спільному засіданні “Ради Думи і Державної ради Криму” в Сімферополі, присвяченому річниці окупації півострова, повідомляє “КримІнформ” – пише Обозреватель.

При цьому глава російського парламенту назвав “анексією” період перебування Криму в складі України.

Читайте також: Вінник: за Постановою Уряду Тимошенко було відчужено надзвичайно велику кількість військового майна

“Україна фактично обійшлася з Кримом дуже і дуже непорядно. Були порушені основоположні права громадян: право на мову, право на освіту рідною мовою, зруйнована економіка Криму і Севастополя – фактично анексія. Тим більше, правова основа була відсутня”, – заявив Володін.

Він зазначив, що необхідно доручити профільним комітетам Держдуми проаналізувати, порахувати, «скільки втратила економіка Криму»  через Україну.

«Через наші парламентські структури, європейські структури ми з вами візьмемо і зобов’яжемо Україну компенсувати те, що втратив Крим за ці 25 років», — заявив спікер Держдуми, підкресливши, що цим варто зайнятися невідкладно.

Також, на його думку, треба вивчити питання про «відповідальність Євросоюзу за соціально-економічне становище Криму».

«Що стосується грошей, треба порахувати, скільки Україна заборгувала, а так як їх ще Євросоюз підтримує, то борги на Євросоюз перейдуть», — заявив Володін.

Він додав, що в цьому питанні не потрібно бути скромним і входити в положення всіх.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policВ’ячеслав Володін (праворуч) в окупованому Криму

 

Весняне загострення у рашістов продовжує набирати обертів. На шабаші в Сімферополі, під танець «чорних чоловічків» і оди щурячому фюреру, Гоблін-Аксьонов розповів, що це, виявляється, Україна анексувала Крим до 2014 року.

 

Раніше Третейський суд у Гаазі зобов’язав Росію відшкодувати низці українських компаній збитки за анексію Криму. Зокрема, йшлося про суму в 159 млн доларів. Росію визнали відповідальною за порушення прав українських інвесторів, починаючи з 21 березня 2014 року, коли президент РФ Володимир Путін підписав указ про анексію Криму.

Позов проти Росії подавали 18 українських компаній, а також одна фізична особа. Зокрема, компанії «Аеробуд», «Крим Девелопмент», «Нива-тур», «УБК-Інвест», «Едельвейс-2000», ПП «Планета», «Приватофіс», «Приватленд», «Дан-Панорама», «Санаторій Енергетик», КУА «Фінансовий капітал» і КУА «Фінансовий вектор».