Український продюсер, ведучий популярного ТВ-шоу «Караоке на Майдані» Ігор Кондратюк заявив, що українські зірки не можуть гастролювати по РФ, оскільки виступати перед агресором — це низькокультурно і малоінтелектуально.

Кондратюк, продюсер, українські зірки, РФ

Також він додав, що особисто для нього Росія померла, і з березня 2014 року абсолютно не контактує з росіянами. Про це йшлося в інтерв’ю виданню «Українська правда».

«Не треба закривати очі на те, що наші артисти запитують: а чому одним можна гастролювати, а іншим — ні? На мій погляд, нікому не можна. Я з березня 2014-го взагалі не контактую з росіянами, хоча сам — виходець із телевізійної школи у Москві. Росія для мене померла. Виступати перед агресором — це низькокультурно і малоінтелектуально», — резюмував Кондратюк.

Гастролі українських виконавців по Росії продюсер порівняв із ситуацією, коли бандити пограбували чийсь дім, а після цього потерпілі заспівають їм пісню «на прощання».

«До вас у дім увірвалися бандити, забрали ваші речі, спалили хлів, і ваша дочка вибігає на ґанок і кричить їм услід: «А хочете, я вам пісню заспіваю? У мене гарний голос!». Уявили? Ось такі українські «дочки» і їхні братці зараз гастролюють в РФ», — додав Ігор.

Також він прокоментував Нацвідбір учасників на Євробачення-2019 від України, в ході якого переможниця відбору MARUV заявила, що, виступаючи в Росії, несе мир і любов. На його думку, музика не може бути поза політикою

«Це стан MARUV і всіх інших учасників в Україні у 2019 році, коли п’ять років іде війна з агресором. Треба сказати MARUV, що на Марсі, наприклад, умови життя інші. Або артисти живуть в реальному світі, або нехай йдуть у дупу і використовують свої таланти де завгодно, тільки не в Нацвідборі, як люди, які представлятимуть Україну. У країні, де воюють, говорити, що вас не стосується війна — це маячня. Це всі розуміють, хто при свідомості», — підсумував Кондратюк.